Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Soutěž Zlatý list, schůzka není

26.4.2019 @ 8:00 - 16:30

V pátek 26. 4. jsme se hned ráno vydali ze Sobotky linkovým autobusem do Jičína. Trasa byla téměř výletní: přes Čálovice a Mladějov. Z Jičína jsme pokračovali do Prachova, kde se konalo základní kolo soutěže Zlatý list. Po základních informacích se hned děti ve tříčlenných skupinkách vydaly na trať. Dvě tříčlenné hlídky tvořily jedno družstvo a sčítaly se jim dosažené body. Od nás soutěžili v kategorii nejmladších (1. – 3. třída): Maya Hejnová, Ema Bartková, Anežka Šťavíková, Jakub Olbrich, Adam Havelka a Sofie Musilová. Obsadili krásné druhé místo.
V kategorii mladších od nás soutěžila dvě družstva. Jedno z nich získalo bramborovou medaili (Pavel Hejn, Vítek Bartko, Leona Jakubcová, Matěj Havelka, Petr Olbrich a Filip Zima), další bylo na sedmém místě (Amelie Březinová, Tereza Dlasková, Ondřej Dlask, Michal Buriánek, Tomáš Olbrich, Petra Kindlová). Všem zúčastněným patří velká gratulace! Celý den panovalo letní počasí zpestřené chumelenicí topolového chmýří, které bez ustání padalo z nebe a lechtalo v nosech.
Po soutěži jsme  prošli částí Prachovských skal do Holína a odtud na zastávku autobusu do Horního Lochova. Díky páteční dopravní zácpě v Mladé Boleslavi měl náš autobus 45 minut zpoždění! Proto si nás rodiče vyzvedli až v Horním Lochově, místo plánované Sobotky.

Podrobnosti

Datum:
26.4.2019
Čas:
8:00 - 16:30
Rubrika Akce:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *